Samsung S20 Fan Edition Sadece ABD’de Kullanılabilir

Samsung’un Galaxy S20 Fan Edition ABD’ye doğru gidiyor gibi görünüyor

Samsung S20 Fan Sürümü , yeterince saklanmayan bir sır, ancak kullanılabilirlik hakkında sorular vardı – yaygın olarak kullanılabilir mi yoksa yalnızca sınırlı bir kitleye mi satılır ? En azından Amerikalılar telefona uzaktan bakmak zorunda kalmayabilir. 

WinFuture’den Roland Quandt, Verizon’un web sitesinde, Samsung S20 Fan Edition’ın ABD’ye geleceğini öne süren birden fazla video keşfetti. Klipler yalnızca düşük maliyetli cihazın lavanta , nane , lacivert ve kırmızı renkteki renderlarını gösteriyor, ancak yalnızca varlığı, taşıyıcının cihazı sunmaya hazırlandığını gösteriyor.

Samsung S20 Özellikleri

Fan Edition ismine rağmen, telefonun meraklıları hedefleyen bir cihazdan ziyade normal S20’ye göre daha düşük maliyetli bir alternatif olması bekleniyor . Hızlı bir 120Hz ekran, Snapdragon 865 (bazı modellerde) ve üçlü arka kamera gibi temel özellikleri koruduğu söyleniyor, ancak daha düşük çözünürlüklü 1080p ekran, azaltılmış RAM (6GB veya 6GB) dahil olmak üzere maliyetleri düşürmek için bir dizi fedakarlık yapacağı söyleniyor. 8GB) ve kırpma tabanlı 48MP sensör yerine 8 megapiksel 3X telefoto lens.

Bazı sürümlerin 5G’yi LTE lehine terk etmesi ve bir Exynos 990 yongası kullanması bekleniyor, ancak Verizon’un bu rotaya gidip gitmeyeceği belli değil.

S20 Fan Edition’ın ne zaman geleceği veya diğer operatörlerin onu satıp satmayacağı konusunda hala resmi bir açıklama yok. Videolar, Ağustos ayı sonunda Verizon’un sitesine ulaştı ve bir süredir hazırlıkların sürdüğünü ima etti. Öyleyse, bu daha uygun fiyatlı Galaxy‘yi denemek için çok uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir.

Kaynak: engadget.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir